Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Kongres Szefów Kuc...
Dorszowe Żniwa 201...
Culinary Innovator...
Mistrzostwa Polski...
Kuchnia Polska Wcz...
Ogólnopolskie Foru...
Bartosz Peter będz...
MAKRO Polska rozpo...
Kulinarny Puchar P...
Czas na noworoczne...
Goût de Franc...
Druga edycja Spotk...
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
RATIONAL
Smoker
Gastromix
Naczynia Polska
GROS
Kocham Wodę
Artykuły spożywcze
Robvita
Pizzola
Hello Coffee
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Belgium`s Best
Secpol
Iglotex
Nektar Natura
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Zapowiedzi
Dorszowe Żniwa 2018


Ruszyły zgłoszenia do 15. edycji konkursu Dorszowe Żniwa 2018. Mistrzostwa odbędą się 7 lipca 2018 roku w Centrum Sportu i Rekreacji Zielona Brama w Przywidzu.

Celem głównym mistrzostw jest promocja sztuki kulinarnej oraz popularyzowanie polskiej tradycji kulinarnej, a także utrwalanie więzi i jedności środowiskowej branży kucharskiej w Polsce.
 


W konkursie może uczestniczyć 8 dwuosobowych ekip kucharzy. Uczestnikami mistrzostw mogą być kucharze pracujący aktualnie w zawodzie, bez względu na zajmowane stanowisko i wiek. Bardzo mile widziane będą drużyny z udziałem kobiet. Wszystkie zgłoszenia należy przesyłać do dnia 5 czerwca, na adres e-mail: szulba@tlen.pl.

Organizatorami Dorszowych Żniw są Krzysztof Szulborski ze Stowarzyszenia Kucharzy Polskich przy współpracy z Tomaszem Szydzikowskim wraz z Centrum Sportu i Rekreacji Zielona Brama w Przywidzu. Honorowy Patronat nad Mistrzostwami objął Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Wójt Gminy Przywidz Marek Zimakowski.
 
Tegoroczna jubileuszowa impreza to przede wszystkim MISTRZOSTWA POLSKI  W POTRAWACH Z RYB MORSKICH, konkurs, który będzie oceniany przez wybitnych ekspertów kulinarnych z całej Polski. W ramach  imprezy odbywać się będzie szereg imprez, spotkań i wydarzeń z udziałem wielu znanych osobistości ze świata kulinarnego, artystycznego i mediów.

W trakcie imprezy DORSZOWE ŻNIWA w Przywidzu na terenie obiektu Zielona Brama, odbędzie się spotkanie producentów zdrowej żywności z możliwością ekspozycji stoisk, prowadzenia degustacji i sprzedaży wyrobów. UWAGA! Zgłoszenia od producentów, wystawców, promotorów wyrobów ekologicznych i regionalnych przyjmowane są na adres: biuro@gokprzywidz.pl, tel. kontaktowy: Katarzyna Mielewczyk tel.: 607 375 411. Ustawianie stoisk 6.30-9.30. Czas trwania 10.00- 18.00.
Gospodarze obiektu Zielona Brama zabezpieczają dostęp do energii elektrycznej, wody oraz toalet. Całkowity koszt udziału: 15,-zł płatne na miejscu.

Do pobrania:
Regulamin

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Pizzola RATIONAL Robot - Coupe Smoker Gastromix Matlix Naczynia Polska GROS HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Tableart Tomasz Miszczak Komat Uzdrowisko Wysowa S.A. Iglotex Manitowoc Foodservice Fanex Lemonia POSbistro Gastromedia Sokołów
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000