Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Druga edycja Konku...
Gault&Millau Tour ...
Kongres Szefów Kuc...
3. edycja Rentowne...
S.PELLEGRINO YOUNG...
Kulinarny Puchar P...
Mistrz i jego ucze...
Targi Polagra Gast...
Kongres Szefów Kuc...
Skok umiejętności ...
Eksperci smaku będ...
II Kulinarny Festi...
World Class Compet...
Kto może zakwalifi...
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
RATIONAL
Smoker
Manitowoc Foodservice
Komat
Watersystem
LMS Online Sp. z o.o.
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Iglotex
Belfood
Menos
Caffetea
Sokołów
Belgium`s Best
Barry Callebaut
Lemonia
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Zapowiedzi
Druga edycja Konkursu Kulinarnego Gęsina nie tylko na św. Marcina


Przed nami druga edycja Konkursu Kulinarnego Gęsina nie tylko na św. Marcina, który odbędzie się 19 sierpnia 2017 roku w hotelu Fabryka Wełny Hotel & SPA w Pabianicach.
 
 
Lista uczestników zakwalifikowanych do konkursu II edycja Gęsina nie tylko na św. Marcina

1. Damian Broda, Sebastian Guziur –  Holiday Inn – Dąbrowa Górnicza
2. Kamil Skrok, Jakub Włodarczyk – Restauracja Filharmonia Smaku – Łódź
3. Dawid Pluta, Jędrzej Lewandowski – Zielona Górka – Pabianice
4. Bartłomiej Kornacki, Przemysław  Gościniak – Hotel Centrum Sosnowiec, Restauracja Warszawska
5. Adam Kowalski, Jarosław Komala – Hotel Jan Sander w Rąbieniu
6. Łukasz Grabowski, Mariusz Roch – Restauracja Symfonia Smaku Gliwice
7. Sebastian Stellwag, Martyna Rusin – Zielnik Bistro – Katowice
8. Urszula Ruszewska, Edyta Gulan – Kredens Smaku Suwałki
9. Przemysław Staniek, Dominik Łukasiewicz – Restauracja Młyńska, Kołobrzeg
10. Jakub Botta, Artur Sulkowski – Restauracja Inny Wymiar – Warszawa
11. Aneta Wiśniewska, Tomasz Moszyński – Hotel Tobaco, Łódź
12. Marcin Molik, Patryk Robak -  Restauracja Drukarnia – Warszawa
…………………………………………………………………………………………………………………………..
Ekipa rezerwowa:
1. Dawid  Babiński, Mateusz Kruszewski – Hotel Ibis – Grudziądz.
 
Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Wiesław Bober oraz Fabryka Wełny Hotel & SPA w Pabianicach ul. Zamkowa 2. W konkursie będą uczestniczyć ekipy 2 osobowe mające do dyspozycji 4 stanowiska kuchenne. Każda ekipa będzie miała do przygotowania 9 porcji dania. Jedna porcja trafia na stół ekspozycyjny a pozostałe do jury degustacyjnego i technicznego. Celem konkursu jest promocja kucharzy, pokazanie ich umiejętności i wysokiej wiedzy zawodowej oraz promocja produktu: gęsiny.
 
W trakcie konkursu odbędzie się także prezentacja na temat gęsiny Wartość żywieniowa gęsiny, którą poprowadzi Katarzyna Szatkowska, dietetyk i specjalista ds. prawa żywnościowego .
 
 
Harmonogram imprezy:
 
Piątek – 18 sierpnia 2017 rok
  • Godz. 1500-1800 – Przyjazd uczestników, jurorów i zaproszonych gości
  • Godz. 1900 – Odprawa startujących ekip  z jury – sala D I piętro
  • Godz. 2000 – Wspólna kolacja – I piętro
Sobota  19 sierpnia 2017 rok
  • Śniadanie Godz. 700-1000 /I piętro
  • Konkurs Kulinarny – Restauracja  Przędzalnia / godz.1000 do 1600/
  • Godz. 1000 – rozpoczęcie  konkursu kulinarnego
  • Godz. 1000-1140 – I tura
  • Godz. 1140-1320 – II tura
  • Godz. 1320-1500 – III tura
  • /10 minut sprzątanie stanowiska/
  • Lunch
  • Godz. 1330-1500 – I piętro
  • Godz. 1600 – zakończenie konkursu
  • Godz. 2000 – Kolacja Galowa / ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród, występy artystyczne/ – I piętro
Niedziela 20 sierpnia 2017 rok
  • Śniadanie godz. 700-1000 – Restauracja  Przędzalnia
  • Pożegnanie i wymeldowanie gości.
Wyniki prac oceniać będzie jury profesjonalne składające się z 8 ekspertów gastronomicznych pod przewodnictwem Jerzego Pasikowskiego.
 
Skład jury degustacyjnego:
 
1. Jerzy Pasikowski – Przewodniczący jury – Mistrz Kuchni polskiej
2. Giancarlo Russo – Mistrz Kuchni włoskiej
3. C-Michel Labarre – Mistrz Kuchni francuskiej
4. Robert Sowa – Mistrz Kuchni , restaurator
5. Jean Bos – Mistrz Kuchni molekularnej
6. Kurt Scheller – Mistrz Kucharski
7. Theofilos Vafidia – Gastronom , osobowość telewizyjna.

Skład jury technicznego :
 
1. Tomasz Purol – uczestnik programu TOP Szef Polska, Szef Kuchni
2. Patryk Dziamski – uczestnik programu TOP Szef Polska, Szef Kuchni
3. Tomasz Szymański – Konsultant ds. Gastronomii Iglotex.
 
Przewidywane nagrody: I , II , III miejsce
  • Statuetka
  • Puchar
  • Dyplom
  • nagrody od sponsorów
  • nagroda niespodzianka.
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas uroczystej gali 19 sierpnia 2017 r. godz. 20,00 / I piętro.

Ekipy będą miały do dyspozycji stanowiska wyposażone w profesjonalny sprzęt kuchenny przez sponsora Gastro  Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna: zlewozmywak wraz ze stołem odstawczym, stół roboczy, płyty indukcyjne, piec konwekcyjno-parowy oraz stanowisko techniczno–sprzętowe: cyrkulator sous-vide z wanną, pakowarka próżniowa, stół grzewczy z nadstawką grzewczą.
 
Dnia 18 sierpnia 2017 r. wieczór uświetni występ Moniki Kuszyńskiej, polskiej piosenkarki i autorki tekstów, reprezentantki podczas 60 Konkursu  Eurowizji w 2015 r oraz  Big Band Fabryka Wełny - orkiestra jazzowa. Będziemy mogli posłuchać w ich wykonaniu muzyki złotej ery jazzu. W skład zespołu wchodzą znani muzycy z Łodzi oraz Kuba Raczyński .
 
Konkurs Kulinarny poprowadzi Adam Gessler, restaurator, autor książki kulinarnej Smaki na 52 tygodnie wspólnie z Arturem Mrozem, znanym kucharzem  gospodarzem  kulinarnego  programu TVP1 Polski grill.
 
Uroczystą galę 19 sierpnia poprowadzi Anna Popek jedna  z  najbardziej znanych dziennikarek w Polsce.
Obsługa artystyczno-muzyczna wieczoru będzie należała do zespołu Capri New Beat .
 
Patronat merytoryczny nad organizowaną imprezą objął  Klub Szefów Kuchni.
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Pabianice oraz Starosta i Urząd Marszałkowski w Łodzi.
Patronat medialny nad konkursem objął portal gastronomiczny
 
Do pobrania:

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.



 Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska RATIONAL Robot - Coupe Robvita Pizzola Smoker Reinex Barry Callebaut Mazowiecka Grupa Szkoleniowo – Doradcza Na Lunch Manitowoc Foodservice Uzdrowisko Wysowa S.A. M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego LMS Online Sp. z o.o. Voigt Belgium`s Best Caffetea Zakłady Chemiczne EmiChem P.P. Gaspol Tableart Tomasz Miszczak Komat Barson Espiga Iglotex POSbistro Makro Cash & Carry Lemonia
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000