Przed nami druga edycja Konkursu Kulinarnego Gęsina nie tylko na św. Marcina, który odbędzie się 19 sierpnia 2017 roku w hotelu Fabryka Wełny Hotel & SPA w Pabianicach.
Lista uczestników zakwalifikowanych do konkursu II edycja Gęsina nie tylko na św. Marcina
1. Damian Broda, Sebastian Guziur – Holiday Inn – Dąbrowa Górnicza
2. Kamil Skrok, Jakub Włodarczyk – Restauracja Filharmonia Smaku – Łódź
3. Dawid Pluta, Jędrzej Lewandowski – Zielona Górka – Pabianice
4. Bartłomiej Kornacki, Przemysław Gościniak – Hotel Centrum Sosnowiec, Restauracja Warszawska
5. Adam Kowalski, Jarosław Komala – Hotel Jan Sander w Rąbieniu
6. Łukasz Grabowski, Mariusz Roch – Restauracja Symfonia Smaku Gliwice
7. Sebastian Stellwag, Martyna Rusin – Zielnik Bistro – Katowice
8. Urszula Ruszewska, Edyta Gulan – Kredens Smaku Suwałki
9. Przemysław Staniek, Dominik Łukasiewicz – Restauracja Młyńska, Kołobrzeg
10. Jakub Botta, Artur Sulkowski – Restauracja Inny Wymiar – Warszawa
11. Aneta Wiśniewska, Tomasz Moszyński – Hotel Tobaco, Łódź
12. Marcin Molik, Patryk Robak - Restauracja Drukarnia – Warszawa
…………………………………………………………………………………………………………………………..
Ekipa rezerwowa:
1. Dawid Babiński, Mateusz Kruszewski – Hotel Ibis – Grudziądz.
Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Wiesław Bober oraz Fabryka Wełny Hotel & SPA w Pabianicach ul. Zamkowa 2. W konkursie będą uczestniczyć ekipy 2 osobowe mające do dyspozycji 4 stanowiska kuchenne. Każda ekipa będzie miała do przygotowania 9 porcji dania. Jedna porcja trafia na stół ekspozycyjny a pozostałe do jury degustacyjnego i technicznego. Celem konkursu jest promocja kucharzy, pokazanie ich umiejętności i wysokiej wiedzy zawodowej oraz promocja produktu: gęsiny.
W trakcie konkursu odbędzie się także prezentacja na temat gęsiny Wartość żywieniowa gęsiny, którą poprowadzi Katarzyna Szatkowska, dietetyk i specjalista ds. prawa żywnościowego .
Harmonogram imprezy:
Piątek – 18 sierpnia 2017 rok
- Godz. 1500-1800 – Przyjazd uczestników, jurorów i zaproszonych gości
- Godz. 1900 – Odprawa startujących ekip z jury – sala D I piętro
- Godz. 2000 – Wspólna kolacja – I piętro
Sobota 19 sierpnia 2017 rok
- Śniadanie Godz. 700-1000 /I piętro
- Konkurs Kulinarny – Restauracja Przędzalnia / godz.1000 do 1600/
- Godz. 1000 – rozpoczęcie konkursu kulinarnego
- Godz. 1000-1140 – I tura
- Godz. 1140-1320 – II tura
- Godz. 1320-1500 – III tura
- /10 minut sprzątanie stanowiska/
- Lunch
- Godz. 1330-1500 – I piętro
- Godz. 1600 – zakończenie konkursu
- Godz. 2000 – Kolacja Galowa / ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród, występy artystyczne/ – I piętro
Niedziela 20 sierpnia 2017 rok
- Śniadanie godz. 700-1000 – Restauracja Przędzalnia
- Pożegnanie i wymeldowanie gości.
Wyniki prac oceniać będzie jury profesjonalne składające się z 8 ekspertów gastronomicznych pod przewodnictwem Jerzego Pasikowskiego.
Skład jury degustacyjnego:
1. Jerzy Pasikowski – Przewodniczący jury – Mistrz Kuchni polskiej
2. Giancarlo Russo – Mistrz Kuchni włoskiej
3. C-Michel Labarre – Mistrz Kuchni francuskiej
4. Robert Sowa – Mistrz Kuchni , restaurator
5. Jean Bos – Mistrz Kuchni molekularnej
6. Kurt Scheller – Mistrz Kucharski
7. Theofilos Vafidia – Gastronom , osobowość telewizyjna.
Skład jury technicznego :
1. Tomasz Purol – uczestnik programu TOP Szef Polska, Szef Kuchni
2. Patryk Dziamski – uczestnik programu TOP Szef Polska, Szef Kuchni
3. Tomasz Szymański – Konsultant ds. Gastronomii Iglotex.
Przewidywane nagrody: I , II , III miejsce
- Statuetka
- Puchar
- Dyplom
- nagrody od sponsorów
- nagroda niespodzianka.
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas uroczystej gali 19 sierpnia 2017 r. godz. 20,00 / I piętro.
Ekipy będą miały do dyspozycji stanowiska wyposażone w profesjonalny sprzęt kuchenny przez sponsora Gastro Magic Service Wypożyczalnia Gastronomiczna: zlewozmywak wraz ze stołem odstawczym, stół roboczy, płyty indukcyjne, piec konwekcyjno-parowy oraz stanowisko techniczno–sprzętowe: cyrkulator sous-vide z wanną, pakowarka próżniowa, stół grzewczy z nadstawką grzewczą.
Dnia 18 sierpnia 2017 r. wieczór uświetni występ Moniki Kuszyńskiej, polskiej piosenkarki i autorki tekstów, reprezentantki podczas 60 Konkursu Eurowizji w 2015 r oraz Big Band Fabryka Wełny - orkiestra jazzowa. Będziemy mogli posłuchać w ich wykonaniu muzyki złotej ery jazzu. W skład zespołu wchodzą znani muzycy z Łodzi oraz Kuba Raczyński .
Konkurs Kulinarny poprowadzi Adam Gessler, restaurator, autor książki kulinarnej Smaki na 52 tygodnie wspólnie z Arturem Mrozem, znanym kucharzem gospodarzem kulinarnego programu TVP1 Polski grill.
Uroczystą galę 19 sierpnia poprowadzi Anna Popek jedna z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce.
Obsługa artystyczno-muzyczna wieczoru będzie należała do zespołu Capri New Beat .
Patronat merytoryczny nad organizowaną imprezą objął Klub Szefów Kuchni.
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Pabianice oraz Starosta i Urząd Marszałkowski w Łodzi.
Patronat medialny nad konkursem objął portal gastronomiczny
Do pobrania:
Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.