Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Kuchnia Polska Wcz...
Bartosz Peter będz...
Dwudniowy event ku...
MAKRO Polska rozpo...
Kulinarny Puchar P...
Czas na noworoczne...
Goût de Franc...
Druga edycja Spotk...
S.PELLEGRINO YOUNG...
Skok umiejętności ...
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
RATIONAL
Smoker
Gastromix
Naczynia Polska
GROS
Kocham Wodę
Artykuły spożywcze
Robvita
Pizzola
Hello Coffee
Sokołów
Belfood
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Belgium`s Best
Secpol
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Zapowiedzi
Dwudniowy event kulinarny: Spotkanie tradycji z nowoczesnością


Dwudniowy event kulinarny to dwa konkursy gastronomiczne na wysokim poziomie. Pierwszy z nich to XV. Pomorskie Potyczki kulinarne dla uznanych i doświadczonych szefów kuchni. Drugim wydarzeniem będa I Mistrzostwa Kulinarne Prima Zdrowie, które wyłonią kolejny talent kulinarny Polski Północnej. Oba konkursy odbędą się w hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze.

Potyczki Kulinarne przez lata zdobyły statut konkursu ogólnopolskiego, jego celem jest popularyzacja kuchni nowoczesnej oraz integracja środowiska gastronomicznego. Do konkursu przystępują najlepsi Szefowie Kuchni z całej Polski. XV. Pomorskie Potyczki kulinarne odbędą się 25 kwietnia 2018 roku w hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze.
 

W hotelu Primavera kuchnia prowadzona jest zgodnie z autorską filozofią Primalife, której jednym z elementów jest dieta oparta na Primafoodach, czyli wybranych przez dietetyka zdrowych produktach. Chcąc sprostać oczekiwaniom coraz bardziej świadomych Gości, Primavera dynamicznie rozwija swoją kulinarykę w stronę zdrowia, dlatego oparliśmy na tej idei: I Mistrzostwa Kulinarne Prima Zdrowie. Konkurs ten odbędzie się 26 kwietnia 2018 roku w hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. Jego celem jest wyłonienie spośród uczniów szkół gastronomicznych talentów, które w przyszłości będą reprezentowały zdrowe oblicze gastronomii promując ideę wellness cooking.

Nie ma na świecie bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia. To, co robimy wynika z miłości do jedzenia, do gości, do przyjemności, do poszerzania kulinarnych horyzontów. Jedzenie jest w centrum uwagi świata, a szefowie kuchni stają się superbohaterami dla społeczeństwa. Chcemy zrobić wszystko, żeby kulinarne szaleństwo trwało w nieskończoność. Niech tradycja przeplata się na naszych stołach z nowoczesnością.
 


Polska Północna to ojczyzna skarbów natury i miejsce kulinarnej turystyki. Oba konkursy poza zdrową rywalizacją są miejscem spotkań dla branży gastronomicznej. Branże reprezentować będą regionalni producenci, firmy spożywcze, sieci handlowe i gastronomiczne, hurtownicy, właściciele biznesów gastronomicznych, szefowie kuchni, krytycy kulinarni, blogerzy, pasjonaci gotowania oraz goście i mieszkańcy regionu.
 
Warunkiem przystąpienia do konkursu jest nadesłanie: Zgłoszenia eliminacyjnego na adres primazdrowie@primaveraspa.pl w terminie do 11 kwietnia 2018 roku. Wszystkie drużyny zostaną poinformowane o wynikach 15 kwietnia 2018 roku.
 
Do pobrania:

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita RATIONAL Pizzola Robot - Coupe Smoker Gastromix Matlix Naczynia Polska GROS HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Gorbi Werner & Mertz M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Espiga Artek Secpol EasyFairs Poland - Targi w Krakowie Gaspol Reinex Barry Callebaut Barson
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000