Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Konkurs Stowarzysz...
Pierwsze Mistrzost...
Kawior, czyli luks...
XIV Konkurs Włoski...
V. Mistrzostwa Pol...
Edukacyjnie na Eur...
Festiwal kuchni Gr...
W finale KPP 2019 ...
Trwają zapisy do G...
Już w marcu w Hamb...
L'Art de la cuisin...
XIV Konkurs Włoski...
Kulinarny Puchar P...
Gęsina w restaurac...
Konkursy nominowan...
Nowa odsłona Targó...
MAKRO Polska rozpo...
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Naczynia Polska
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Elmak
Hello Coffee
Sokołów
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Zapowiedzi
Międzynarodowe Targi INTERGASTRA w Stuttgarcie


W terminie od 3 do 7 lutego 2018 roku w Stuttgarcie odbędzie się 29. edycja jednej z największych i najważniejszych imprez branży HoReCa w Europie – targów INTERGASTRA.
 
INTERGASTRA z każdą edycją ugruntowuje swoją wysoką pozycję wśród imprez tej branży, gromadząc co dwa lata ponad 1.300 wystawców (w tym firmy z Polski) oraz ponad 96.000 odwiedzających z 60 krajów. Ze względu na duże zapotrzebowanie na powierzchnię wystawienniczą w przyszłorocznej edycji impreza odbędzie się na 110.000 m2.
 
 
Jedną z niezaprzeczalnych zalet targów w Stuttgarcie jest przejrzysty podział hal wg branż. Ofertę z zakresu technik kuchennych i wyposażenia zaplecza kuchennego wystawcy zaprezentują w halach 1,3 oraz 5, artykuły spożywcze dla branży - w halach 1 i C2, a napoje – w hali 9. Ofertę z zakresu wyposażenia wnętrz hotelowych i punktów gastronomicznych znajdą uczestnicy w halach 4 i 6, usługi w hali 7, zaś specjalne obszary tematyczne poświęcone kawie w halach 8 i 10 oraz lodom wytwarzanym w sposób rzemieślniczy (targi Gelatissimo) w hali 10.

Wystawcy imprezy, wśród nich wielu światowych liderów prezentują wiele nowatorskich koncepcji i rozwiązań oraz innowacyjnych produktów. To daje odwiedzającym wiele inspiracji do rozwoju własnego przedsiębiorstwa.
 

Kolejne pomysły goście czerpią z bogatego programu ramowego towarzyszącego imprezie, który sprawia, że INTERGASTRA to platforma wymiany informacji, kontaktów i innowacyjnych pomysłów. W ramach programu ramowego uczestnicy będą mogli wziąć udział w forach, warsztatach i workshopach, a także konkursach oraz specjalnych prezentacjach i pokazach na żywo. Głównymi punktami programu są Competition Arena (konkrusyBocused’Or Germany, Competition of German Barkeeper Union (DBU), Top ChefCompetition, INTERGASTRA Modernist Buffet), Focus Hotel (producenci i eksperci z branży hotelarskiej prezentują nowatorskie rozwiązania i pomysły), Newcome(miejsce dla Start-upów), Stuttgart CoffeeSummit (prezentacje dla baristów i miłośników kawy od ziarenka, do kropli kawy), Outdoor (specjalny obszar tematyczny dla gastronomii na powietrzu), Forum Związku DEHOGA, INTERGASTRA Future Lab, Nagroda Innowacyności INTERGASTRA INNOVATION PRIZE, konkturs Restaurant of the Future i Elevator Pitchzwiązku DEHOGA.
 


Uczestnictwo w targach ułatwia świetnie rozwinięta infrastruktura nowoczesnych terenów targowych w  Stuttgarcie. Lokalizacja 200 m od lotniska i tuż przy autostradzie A8 oraz połączenia szybką koleją miejską S2 i S3 z innymi punktami miasta ułatwia dotarcie na targi, a 15.000 miejsc parkingowych służy uczestnikom, którzy nie korzystają z komunikacji publicznej.

Szczegółowe informacje na temat targów INTERGASTRA dostępne są w biurze Przedstawicielstwa Targów Stuttgarckich w Polsce: tel. 22-62072 98, mail: kuzminska@eurotargi.com
 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.



 Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Robvita Rational Smoker Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee EasyFairs Poland - Targi w Krakowie Gaspol Watersystem Barson Reinex Barry Callebaut Belfood
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000