Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Zapowiedzi
Piąta edycja The Best Chef Awards 2021 w Amsterdamie


Gospodarzem piątej edycji The Best Chef Awards powered by Perlage będzie Amsterdam. Impreza odbędzie się w dniach 13, 14 i 15 września 2021 roku. Trzydniowe kulinarne święto obejmować będzie: Food Meets Science, Area Talks oraz uroczystą Galę rozdania nagród, w czasie której uhonorowani zostaną najlepsi szefowie kuchni z całego świata.
 


Nowi kandydaci i proces ich ogłaszania

THE BEST CHEF wprowadza zmiany w sposobie prezentacji 100 nowych kandydatów do listy TOP100, jacy zostali wybrani przez grupę niezależnych partnerów THE BEST CHEF - profesjonalistów ze świata gastronomii. W tej edycji wystąpią szefowie kuchni aż z 35 różnych krajów, w tym dwóch z Polski.

Od 25 lutego i w ciągu kolejnych 100 dni, THE BEST CHEF na swoich mediach społecznościowych będzie ogłaszał codziennie, losowo jedenego kandydata. Następnie dnia 6 czerwca rozpoczynie się głosowanie, gdzie wszyscy kucharze wpisani na listę ubiegłoroczną (plus wspominana wcześniej grupa niezależnych profesjonalistów)i 100 nowych kandydatów zostanie zaproszonych do głosowania na rówieśników w celu wyłonienia listy TOP100 2021 roku. W kolejnym etapie odbędzie się głosowanie w kategorii The Best Chef Fol-LOVERS Award - ta nagroda specjalna, przyznawana jest przez internautów - miłośników gastronomii z całego świata. Głosowanie odbywać się będzie poprzez specjalny formularz na stronie The Best Chef Awards i rozpocznie się na początku lipca.

Niesamowity Amsterdam

Tegoroczni uczestnicy będą mogli dzielić się wiedzą ze swoimi holenderskimi rówieśnikami i współpracownikami oraz doświadczyć swoich wspaniałych projektów, będąc w jednym z najbardziej ekscytujących miast Europy, z niezwykłą sztuką, architekturą, smakiem, historią i wyjątkowym pięknem.

Głównym celem THE BEST CHEF jest promowanie gastronomii oraz szefów kuchni, a Amsterdam jest idealnym miejscem tętniącym życiem. Malownicznym miastem z bardzo bogatą kulturą, które z roku na rok zajmuje coraz więcej miejsca na międzynarodowej mapie kulinarnej. - Mamy wspaniałą społeczność kucharzy w Holandii, a dokładnie w Amsterdamie. To właśnie w tym kraju mamy jedną z największych grup osób, które śledzą nasze działania w mediach społecznościowych, mówi Joanna Ślusarczyk, współtwórczyni projektu THE BEST CHEF.

Po udanych edycjach THE BEST CHEF, które odbyły się w Warszawie w 2017 r., Mediolanie w 2018 r., w Barcelonie w 2019 r. oraz zeszłorocznej edycji 2020 w formie wirtualnej, nadszedł czas na kolejną. Sloganem tegorocznego wydarzenia TTHE BEST CHEF Awards 2021 będzie - Back to Live, Back to Reality.

- Zeszły rok nas nie zatrzymał. Właściwie pracowaliśmy ciężej, aby dostosować oraz zapewnić kucharzom i restauracjom na całym świecie platformę do pozostania cały czas w kontakcie, a także dzielenia się informacjami ze sobą i z publicznością. Naszą wielką nadzieją na ten rok jest to, aby cała nasza społeczność ponownie mogła spotkać się osobiście - informuje Joanna Ślusarczyk.
 
źródło: https://thebestchefawards.com/

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast Belfood HAGEA
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000