Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Hello Coffee
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Zapowiedzi
Targi ANTYCOVID EXPO – najgorętsza premiera targowa tej jesieni


Restauracje, kawiarnie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, siłownie, kina, centra handlowe, zakłady produkcyjne, biurowce czy firmy sprzątające – m.in. te miejsca potrzebują sprawdzonych środków do dezynfekcji oraz rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort klientów. Jak odnaleźć się w gąszczu internetowych ofert? Rozwiązaniem będzie udział w ANTYCOVID EXPO – pierwszych w Polsce Targach Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne. Wydarzenie odbędzie się 14-15 października w EXPO Kraków.

Potrzeba matką wynalazków

Innowacyjne urządzenie do czyszczenia poręczy schodów ruchomych m.in. w galeriach handlowych, marketach, lotniskach i w metrze. Robot wykorzystujący technologię VR (virtual reality), aby skutecznie dezynfekować przestrzeń. Rączki do bezdotykowego otwierania drzwi. Fińskie urządzenie do oczyszczania powietrza. System pomiaru temperatury, który automatycznie reaguje na zmienne warunki atmosferyczne. To tylko niektóre z rozwiązań, jakie zobaczymy i przetestujemy w EXPO Kraków. Podczas targów zaprezentuje się ponad 100 producentów i dystrybutorów środków ochrony osobistej, technologii oczyszczania i dezynfekcji powierzchni, środków i sprzętu do dezynfekcji, systemów kontroli dostępu, akcesoriów ochronnych, osłon antywirusowych, firm specjalizujących się w segregacji i utylizacji zużytych materiałów ochronnych, szkoleniach BHP oraz innych usługach.

Sytuacja, w jakiej znaleźliśmy się w ostatnich miesiącach zarówno prywatnie, jak i zawodowo sprawiła, że stanęliśmy przed nowymi wyzwaniami. W zakładach pracy testowane są takie rozwiązania jak ozonowanie czy zamgławianie. Prywatnie szukamy maseczek, przyłbic lub płynów bakteriobójczych. Rozwiązania tego typu to nasza codzienność i wszystko wskazuje na to, że zostaną z nami na dłużej.

Innowacyjność w czasach pandemii

Targi ANTYCOVID EXPO powstały z myślą o firmach odpowiadających na wyzwania pandemii. A innowacyjnych przedsiębiorców na rynku nie brakuje. Czekamy na szczepionkę lub lek na COVID-19, zanim się to jednak stanie, powinniśmy poznać sposoby walki z pandemią. – Naszym celem było stworzenie przestrzeni, w której wszystkie te rozwiązania będzie można przetestować. Jeszcze do niedawna sami byliśmy klientami potrzebującymi najlepszych rozwiązań, przygotowywaliśmy nasz obiekt - EXPO Kraków na przyjęcie gości w nowym reżimie sanitarnym. Rozumiemy więc sytuację firm, które tak jak my spędziły wiele godzin na przeglądaniu ofert. Z pewnością zaoszczędzilibyśmy dużo czasu, gdybyśmy mogli wziąć udział w wydarzeniu, na które zapraszamy – twierdzi Marcin Bugajski – Dyrektor Administracyjno-Techniczny Obiektu, członek Zarządu Targów w Krakowie.

Strefa prezentacji  

Wystawie towarzyszyć będą liczne prezentacje. W otwartej przestrzeni na hali spotkamy się m.in. ze studentem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH, który zdradzi kulisy powstania urządzenia, które rozwiązuje problem konieczności masowego używania jednorazowych rękawiczek czy woreczków foliowych w miejscach publicznych. Dowiemy się również, czy druk 3D uratuje nas przed koronawirusem. Podczas spotkania ze specjalistą HR wysłuchamy najświeższych informacji na temat rynku pracy. Nie zabraknie rozmów, które sprawią, że poczujemy przypływ pozytywnej energii. Zadba o to ceniony ekspert, coach personalny – Marek Skała, który przedstawi techniki walki ze stresem w pracy.

Twoja firma w twoich rękach

Odmrażanie gospodarki i powroty do pracy w stanie epidemii powodują wzrost pytań z zakresu BHP. Ponieważ z tego typu zagrożeniem mamy do czynienia po raz pierwszy, również podejście do BHP się zmienia. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że czeka nas swoisty renesans tej dziedziny. To pracodawca ponosi odpowiedzialność za stan bezpieczeństwa i higieny pracy.  Z tym tematem musi się zmierzyć każdy przedsiębiorca, tym bardziej, że nieplanowany postój to dla firmy zawsze bardzo duże koszty. Dlatego ofertę targów uzupełnią szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, warsztaty doradcze i psychologiczne. Dodatkowo, dla firm i instytucji  przygotowano konkurs, w którym będzie można wygrać specjalne pakiety  produktów zwiększający bezpieczeństwo ufundowane przez wystawców.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rozwoju, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Prezydent Miasta Krakowa.

Szczegóły dostępne są na stronie oraz profilu Facebook www.facebook.com/antycovidEXPO/

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Rational Robvita Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros Frogut Alumast HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000