Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
13.07.2024
sobota
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Zapowiedzi
Lista zakwalifikowanych do konkursu Wołowa Uczta u Neptuna


Znamy nazwiska osób biorących udział w konkursie finałowym Wołowa Uczta u Neptuna.

TOP 10

UCZESTNICY „ WOŁOWEJ UCZTY U NEPTUNA”

 

1.     Artur Żuk – Restauracja „Fregata” , Koszalin

2.     Marcin Maigre – Restauracja „Fregata”, Koszalin

3.     Barbara Wyszyńska –  Zielona Góra,

4.     Marek Markuszewski – Zakłady Mięsne Warmia

5.     Michał Radziwonowicz

6.     Jerzy i Beata Matuszak – Usługi Gastronomiczne Beata Matuszak

7.     Daniel Dzwonkowski

8.     Kevin Komar – Stekownia Gdańsk

9.     Maurycy Chodorowski – Restauracja Toscana, Sopot

10.   Sebastian Raulin – Catering FiFi, Goręczyno

Dodatkowo:

11 Piotr Słomkowski – Usługi Cateringowe Piotr Słomkowski, Mrągowo

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.

Każda zakwalifikowana osoba wykona 35 porcji, które będą serwowane oglądającym Konkurs i Jury. Szczegóły opisane są w REGULAMINIE.  Zwycięzcą zostanie ta osoba, która otrzyma najwięcej punktów łącznie od publiczności (żetonów) i od jury technicznego

Grupa 10 osób zostanie podzielona na dwie podgrupy po 5 osób.

Wstępny Harmonogram Konkursu w dniu 12 sierpnia 2022 r.:
•    900 – Zbiórka osób startujących w konkursie.
•    930 – Losowanie stanowisk konkursowych.
•    1000 – 1100 – Przygotowanie stanowisk – I grupa.
•    1100 – 1400 – Konkurs - I grupa (5 osób)
•    1400 – 1500 – Przygotowanie stanowisk  - II grupa.
•    1500 – 1800 – Konkurs - II grupa (5 osób)
•    1900 – Ogłoszenie wyników na scenie.

Głównym organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczpospolite Polskiej. Zadanie finansowane z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego.

 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.



 Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000